【屎嫂廚房】挑戰🇰🇷韓國辣醬Easy整家常粵菜!😋(超簡單食譜) -  免费在线视频最佳电影电视节目 -  Viveos.Net

【屎嫂廚房】挑戰🇰🇷韓國辣醬Easy整家常粵菜!😋(超簡單食譜)

Share
Embed
  • Loading...
  • Published on:  Friday, August 3, 2018
  • 覺得自己都好有天份!哈哈!整到Fusion菜!
    如果有興趣可以跟住我整呀!:)

    【 HKTDC 美食博覽 2018 】
    日期: 2018年8月16至20日
    地點: 香港會議展覽中心
    ★傳統韓式醬料攤位擺放日期:16至18日
    公眾開放日期:8月18日

    多謝贊助公司提供醬料給我:
    Company Name Website URL
    Korea Jang Cooperative http://www.koreajang.or.kr
    Singsong Food http://singsongfood.com
    Daesang https://www.daesang.com
    Monggo Foods http://mgfoodshop.com
    Sajo Haepyo http://hp.sajo.co.kr
    Maeil Foods http://maeilfoods.com
    Sangchon Food http://www.unmal.co.kr
    Sempio http://www.sempio.com
    Ottogi http://www.ottogi.co.kr
    Obok Foods http://obok.co.kr
    Woomtree http://www.woomtree.co.kr
    Assi Food http://www.assifood.co.kr
    Wonil Food http://wonilfood.com
    Jookjangyeon https://www.jookjangyeon.co.kr
    Todang Food http://www.외갓집.kr/
    Korea Macgguroom http://www.koreamac.co.kr
    Jinmi Foods http://www.jinmifoods.co.kr

    ▼▽▼▽▼▽▼▽▼▽▼▽▼▽▼▽▼▽▼
    來訂閲我一起分享更多愉快時光吧!
    ✚✚ 屎嫂程程 ▶ 每星期二五 6點半 準時更新!
    https://YouTube.com/ChingSlime

    ▄▄▄▄▄▄▄⭕️ 我的開箱⭕️ ▄▄▄▄▄▄▄▄
    ✚【開箱】淘寶買神器!用空氣炸和牛牛丸爆汁!🤤『氣炸鍋』
    https://www.viveos.net/video/Rayk920ZFSI/video.html
    ✚【開箱】6分鐘做出鰻魚蛋卷的神器!
    https://www.viveos.net/video/CE3uSevUhvE/video.html
    ✚【開箱】瞞住老公!挑戰淘寶1000蚊怒買!
    https://www.viveos.net/video/s7MhpUMi1yc/video.html

    ▄▄▄▄▄▄▄⭕️ 我的Vlog⭕️ ▄▄▄▄▄▄▄▄
    ✚【Vlog】屎氏夫婦洗幾千蚊美國瘋狂購物😎🇺🇸
    https://www.viveos.net/video/7AMyowQToBw/video.html
    ✚【Vlog】到底四川人覺得海底撈火鍋正宗嗎?店員竟然給我驚喜😍?!
    https://www.viveos.net/video/sxb3psjyxWk/video.html
    ✚【Vlog】隱世神級!鰻魚蛋治必食!😍
    https://www.viveos.net/video/oYBsOcltGF0/video.html

    ▄▄▄▄▄▄▄⭕️來追蹤我一起互動吧⭕️ ▄▄▄▄▄▄▄▄
    ▶ Instagram:chingslimeso
    ▶ Facebook:/ChingSlimeSo/
  • Source: https://youtu.be/5TGq_DT0Kw4
Loading...

Comment

  • 屎嫂程程

    屎嫂程程

     a years ago +110

    今次覺得自己好有天份,整左好味的Fusion菜!!

  • Sin Kuan Iao

    Sin Kuan Iao

     6 months ago

    點解嗰個煎pan不是以前那個可以拆得柄出嚟

  • 張生

    張生

     8 months ago

    我鍾意屎嫂廚房多啲

  • Hdhd Jsbd

    Hdhd Jsbd

     a years ago

    我好鐘意睇屎嫂廚房

  • Yoyo四川麻辣王

    Yoyo四川麻辣王

     a years ago +1

    我鍾意屎嫂廚房多過屎佬廚房

  • 在下Bonnie

    在下Bonnie

     a years ago

    鐘意屎嫂廚房多d

  • Cammy Yu

    Cammy Yu

     a years ago

    我知點解你個鑊花哂 因為你用鐵鏟(無惡意 提醒一下。。。)

  • law vicky

    law vicky

     a years ago

    我鍾意睇家常菜

  • law vicky

    law vicky

     a years ago

    好睇

  • Bobo Sam

    Bobo Sam

     a years ago

    屎佬廚房

  • 泉棋幽靈SpringKitsGhost

    泉棋幽靈SpringKitsGhost

     a years ago

    程程有似有左(冇惡意 係因為件衫問題

  • 柑桔檸檬柚子茶

    柑桔檸檬柚子茶

     a years ago

    😘屎婦廚房
    鍾意睇2個成日放閃 🤣

  • yuju gfriend

    yuju gfriend

     a years ago

    of coz屎佬廚房😂😂

  • why so trash ?

    why so trash ?

     a years ago +1

    唔怕~今日午餐有宮寶雞丁~

  • andrew Lee

    andrew Lee

     a years ago

    放閃廚房

  • fina

    fina

     a years ago

    終於又見到屎嫂廚房啦,期待左好耐

  • Simle Crystal

    Simle Crystal

     a years ago

    屎嫂廚房

  • Mai Jack

    Mai Jack

     a years ago

    https://www.youtube.com/watch?v=NlJbZTxK9cI
    傳說話屎嫂之前upload日本ga寫碗神器被台灣的三立新聞放在上網

  • Venus Lee

    Venus Lee

     a years ago

    兩個都想睇

  • wing tsang

    wing tsang

     a years ago

    我中意睇屎嫂廚房多啲...哈哈